News

..| News

Blaufränkischland rallye

V pátek 6.3.2020 se naše posádka Marek Vlček a Tomáš Plachý vypravila do Rakouska, kde se zúčastnili   rallysprintového šampionátu (Austrian Rallye Challenge) který má pro letošní rok naplánováno šest zastávek. Tou horkou novinkou byl hned úvodní podnik celého seriálu. Soutěž s názvem Blaufränkischland rally se konala

v sobotu 7.3.2020, kde na východ Rakouska, do těsné blízkosti maďarských hranic se sjely jak posádky tak samozřejmě nechyběli ani fanoušci.

Před samotným závodem na Marka a Tomáše čekala ještě technická přejímka a pak samotná prohlídka tratě a nájezd tratě.

V předvečer závodu se Vinatrium Deutschkreutz se od 20:00 hodin uskutečnila beseda na téma 40 let Audi Quattro.

Celkově bylo přihlášeno 49 posádek plus 5 předjezdců. Do vinařské oblasti zavítalo v sobotu jedenáct zahraničních týmu 7 z Maďarska 4 z České republiky.

V sobotu 7.3.2020 se Marek s Tomášem postavili na trať s číslem 5. Bohužel kvůli plánované revizi motoru nikoli se  Škoda Fabii R5 , ale pro tentokrát usedli do vozu Mitsubischi Lancor Evo IX.

Celý závod se odehrával pouze na dvou úsecích. Jeden z nich absolvovaly  posádky během dne v obou směrech. Druhý test se odjel dopoledne  jako klasická vložka a odpoledne jakožto polookruh.   Celkově Marek s Tomášem absolvovali ostrých sto kilometrů. Celý závod se jel v nádherné oblasti vinic, kolem větrné elektrárny. Marek s Tomášem se museli poprat s povrchem trati kde se nacházel asfalt rozdílné kvality a místy se našla i klouzavá šotolina.

Pro Marka a Tomáše bohužel závod skončil v poslední rychlostní zkoušce, kdy je zradila technika a z důvodu poruchy na vozu závod nedokončili.

Děkujeme KIT Racing za servis a zázemí.

Moc děkujeme našim fanouškům za podporu.

 

Archív

BřezenÚnorProsinecListopadŘíjenSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenŘíjenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenBřezenÚnorProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDubenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříČervenKvětenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenKvětenDubenBřezenÚnorLedenProsinecListopadŘíjenZáříSrpenČervenecČervenKvětenDuben