TEAM

Motokrosový tým Rentor racing působí na české sportovní scéně již od roku 1991. Za tuto dobu si prošel mnoha obměnami, od původní podoby týmu s jedním jezdcem a zakladatelem týmu Markem Vlčkem, přes působení v automobilových závodech, až do současnosti, kdy v Rentor racing týmu působí 7 jezdců, několik mechaniků a fotografka.

Jezdci týmu se zúčastňují celého spektra výkonnostních i věkových kategorií závodů. Mezinárodního Mistrovství Moravy, seriálů závodů Meteorit Cup, Top Ama Cupu apod. a rovněž špičkových podniků Mezinárodního Mistrovství České republiky a současné době jako jeden ze dvou českých týmu také závodů Mistrovství světa. Tedy maximální možné výkonnostní kategorie.

Svým zázemím a organizací patří Rentor racing tým v rámci České republiky jednoznačně mezi špičkové týmy. To dokazují i partneři, mezi které patří například největší a nejúspěšnější česká realitní kancelář M & M reality holding a. s., nebo řada mezinárodních partnerů jako jsou společnosti Blackbird racing, či Goldentyre, které podporují sportovní týmy po celém světě.